Аварія на найвищій горі в Мексиці: є загиблі

Найвища вершина Мексики і третя за висотою вершина в Північній Америці, гора Піко-де-Орізаба. Фото: AP/Dario Lopez-Mills

Двоє людей загинули, а ще одна вважається зниклою безвісти на вершині Піко-де-Орізаба в Мексиці, найвищій горі в країні. Вони хотіли

Про це повідомляє ABC Nesw.

Влада центрального штату Пуебла поінформувала пізно у вівторок, що рятувальники знайшли тіло гіда, який очолював сходження на вулканічну вершину висотою 5 675 метрів. Ще одна людина з групи альпіністів загинула раніше на вершині. Тіло гіда було знайшли на висоті близько 4 600 метрів та спустили у середу.

У державному департаменті внутрішніх справ повідомили, що пошуки ще одного альпініста з групи, який все ще вважається зниклим безвісти — тривають.

Управління цивільної оборони штату повідомило, що група вирушила на гору в суботу, але втратила шлях через складні погодні умови. П'ятьом альпіністам вдалося спуститися самостійно в неділю, а ще чотирьох врятували на горі.

Попередні трагедії на вершині Піко-де-Орізаба

Нещасні випадки на цій горі не рідкість. Від 2015 року рятувальники та альпіністи знайшли там у снігу щонайменше три муміфіковані тіла. Ймовірно, це були альпіністи, які загинули під час сходження лавини 1959 року.

У 2018 році посольство США в Мексиці повідомило, що під час сходження на гору загинув співробітник дипломатичної місії США.

У листопаді 2017 року ще один американський альпініст загинув, а семеро інших були врятовані на горі.

У 2023 році четверо громадян Мексики загинули під час скелелазіння на Піко-де-Орізаба.