В Україні оголосили підозру трьом псевдо посадовцям "ЛНР"

. Фото: Прокуратура Луганщини

В Україні оголосили підозру у співпраці з російськими окупантами трьом псевдо посадовцям "ЛНР", серед яких — голова голові Сватівської районної ради на Луганщині та депутатка забороненої партії "ОПЗЖ". Їм загрожує ув'язнення до десяти років.

Про це повідомила прокуратура Луганщини.

"Після повномасштабного вторгнення посадовиця почала співпрацювати з представниками російських окупантів. Вона одна з перших у захопленому населеному пункті отримала російський паспорт. Протягом року "керувала" окупаційною "адміністрацією Сватівського району ЛНР", — розповіли у прокуратурі.

За даними обласної прокуратури, влітку 2023 року вона зареєструвалась кандидаткою в "депутати представницьких органів муніципальних утворень ЛНР першого скликання". За їх результатами жінку обрали на п'ять років "головою муніципального утворення Сватівський муніципальний округ першого скликання ЛНР".

Крім того, у прокуратурі розповіли, що двоє жителів Старобільщини, ексдепутат Новопсковської райради сьомого скликання та лікар одного з комунальних закладів Біловодська. Обидва обрані "депутатами рад муніципальних округів ЛНР першого скликання".

"Один став "заступником голови Новопсковського муніципального округу ЛНР", інший ‒ очолив "раду Біловодського муніципального округу ЛНР", — уточнили у прокуратурі Луганщини.

Наразі вирішується питання щодо оголошення їх у розшук.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram