Кабмін ухвалив постанову про освітній застосунок "Мрія" — Федоров

Віцепрем'єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, Київ, 4 серпня 2022 року. УНІАН/В'ячеслав Ратинський

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров поінформував, що уряд схвалив постанову про освітній застосунок "Мрія".

Про це Михайло Федоров написав у Telegram.

За його словами, це буде новий підхід до освіти — із програмами розвитку здібностей учнів та шкалою успішності.

"Застосунок "Мрія" допоможе самореалізуватися, дасть зручний доступ до знань та змогу будувати індивідуальні освітні траєкторії", — сказав міністр.

Федоров розповів, що у "Мрії" буде бібліотека контенту, який потрібен конкретній дитині, інформація про освітні програми, курси, позашкільні активності, олімпіади, гуртки, а також відеоматеріали.

"А ще буде "Мрія-ID" — електронний учнівський квиток, який працюватиме, так само як і документи в "Дії", — додав він.

1 вересня 2023 року президент України Володимир Зеленський анонсував створення освітнього застосунку "Мрія".

Коли проєкт буде запущено

Запуск сервісу запланований на 2024 рік. У вересні повідомлялося, що до кінця 2023 року у деяких школах розпочнуть ознайомлення з пілотним проєктом. Станом на кінець листопада вже розроблено mvpМінімально життєздатний продукт (minimum viable product) являє собою життєздатний продукт, демо версію програми або сайту, яке дозволяє зрозуміти, чи варто впроваджувати ті, чи інші функції й зрозуміти, що саме потрібно користувачеві..

Візуально "Мрія" нагадує "Дію" і за словами Федорова, у світі подібний проєкт ще не реалізовували на державному рівні.