У США 18% людей вважають, що Тейлор Свіфт співпрацює з урядом, аби допомогти Джо Байдену виграти вибори — опитування

. Фото: Instagram/taylorswift

Майже кожен п'ятий громадянин США вважає, що американська співачка Тейлор Свіфт бере участь у таємних урядових заходах, які покликані допомогти чинному главі Білого дому Джо Байдену перемогти на президентських виборах восени 2024 року.

Про це свідчать дані опитування, проведеного Monmouth University.

Як зазначається, 46% респондентів чули про відповідну теорію змови, а 18% вважають, що Свіфт дійсно допомагає Байдену здобути перемогу на виборах. 83% з тих, хто вірить, підтримують Дональда Трампа.

До слова, серед людей, які погоджуються з існуванням теорії змови, понад 40% почули про неї вперше під час опитування.

Водночас дві третини (68%) американської громадськості позитивно ставлять до того, що співачка закликає шанувальників голосувати на виборах. Серед республіканців 42% підтримують ці зусилля, серед демократів — 88%, нейтральних — 71%.

Матеріал також показує, що 39% американців позитивно ставляться до Свіфт, 13% — не люблять, 43% — не мають думок і 5% — ніколи про неї не чули.

Опитування проводилося телефоном з 8 по 12 лютого 2024 року за участю 902 дорослих у США. Результати мають похибку в 4,1% для повної вибірки.

Своєю чергою Bloomberg пояснило, що опитування провели після того, як поява Свіфт на Суперкубку з американського футболу, аби повболівати за команду Kansas City Chiefs, підняла теорію змови "до рівня лихоманки".

Агентство вказало, що, згідно з версією, шляхом "інсценування роману" між співачкою та захисником Chiefs Тревісом Келсом уряд Сполучених Штатів намагається підвищити популярність Свіфт, аби її можливе схвалення Байдена мало більший ефект.

Журналісти додали, що "досягнення Тейлор як митця — у культурному, критичному та комерційному планах настільки численні, що переказувати їх, здається, недоречно".