Психічнохворий напав із ножем на людей в паризькому вокзалі

Французька судово-медична експертиза та судова поліція працюють після нападу з ножем на залізничному вокзалі Гар-де-Ліон у Парижі, 3 лютого 2024 року. Фото: Thomas Samson/AFP/Getty Images

Троє людей отримали поранення в результаті нападу з ножем на залізничному вокзалі Гар-де-Ліон у Парижі. Поліція заарештувала підозрюваного з психічними проблемами.

Про це пише France 24.

Поліція повідомляє, що підозрюваний підпалив свій рюкзак, а потім напав на людей із ножем та молотком. Його схопили співробітники транспортної безпеки та перехожі.

Підозрюваний перебуває під вартою. Поліція повідомляє, що він є громадянином Малі, при затриманні він пред'явив італійські права водія.

Офіційні особи, які цитує газета Le Parisien, описують затриманого як 32-річного прохача притулку, який легально проживає в Італії з 2016 року.

Останнім часом у Парижі сталося кілька нападів із ножем. У грудні біля Ейфелевої вежі вбили одного туриста і ще двоє були поранені.

У січні минулого року шестеро людей отримали поранення внаслідок нападу з ножем на столичному Північному вокзалі (Гар-дю-Нор).