Tesla у 2025 році планує випустити нові електромобілі

Авто на станції зарядки електромобілів біля дилерського центру Tesla, Пекін, 24 червня 2023 року. Фото: АР

Компанія Tesla повідомила постачальникам, що в середині 2025 року хоче почати масове виробництво нового електромобіля. Попередньо, він матиме назву Redwood.

Про це повідомили Reuters.

Посилаючись на власні джерела, інформагентство пише, що ця модель — компактний кросоверПозашляховик із підвищеною прохідністю. Минулого року Tesla надіслала постачальникам "запити на котируванняЦіна товару, яку оголошує продавець або покупець і за якою вони згодні зробити купівлю або продаж", запрошення до участі в тендері на модель "Redwood". За прогнозами, щотижневий обсяг виробництва нового авто буде на рівні 10 000 одиниць. Їх почнуть виробляти в червні 2025 року.

Генеральний директор Tesla Ілон Маск вже давно анонсував доступні електромобілі й самокеровані роботаксі, які будуть створені на дешевших платформах електромобілів наступного покоління.

Ці моделі конкуруватимуть із дешевшими бензиновими автомобілями та недорогими електромобілями, яких дедалі більшає.

Маск вперше пообіцяв створити автомобіль вартістю 25 тисяч доларів у 2020 році, але згодом відклав цей план.

У березні минулого року Ілон Маск та інші топпосадовці Tesla оголосили про плани вдвічі знизити вартість автомобілів наступного покоління, але не вказали, коли запустять нове виробництво.

У травні Маск заявив, що Tesla працює над двома новими продуктами з потенціалом сукупного продажу 5 млн автівок на рік. "Як дизайн продуктів, так і технології виробництва на голову вищі за все, що є в галузі", — говорив гендиректор Tesla на щорічних зборах акціонерів.

Найдешевша пропозиція Tesla на сьогодні — седан Model 3, вона коштує $38 990 доларів і поширена в США.