"Там абсолютно нормальне життя": Фіцо після ранкового обстрілу Києва

Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо. AP

Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо, після ранкового обстрілу Києва росіянами заявив, що життя в столиці України "абсолютно нормальне життя".

Про це він заявив на пресконференції після виїзного засідання уряду, передає видання Refresher.sk.

Фіцо спитали, чому він зустрічатиметься з прем’єром України в Ужгороді, а не Києві, де він міг би побачити наслідки війни на власні очі.

"І ви дійсно думаєте, що в Києві війна? Ви несерйозно, я сподіваюся... Там абсолютно нормальне життя. Навіщо мені їхати до Києва, коли я можу зустрітися з прем'єр-міністром в Ужгороді, я не бачу ніякої різниці", – заявив він.

Інший журналіст видання Korzár (видання медіагрупи SME), запитав у Фіцо, якою частиною Словаччини той би поступився Росії, натякаючи на заяву прем'єра про те, що Україні доведеться віддати частину своєї території РФ.

Фіцо відмовився відповідати на це питання, заявивши, що не розмовляє зі ЗМІ, співвласником яких є Джордж Сорос і пішов з пресконференції.

Раніше прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив, що єдиний спосіб припинити війну Росії – це віддати частину території України Росії, і знову заявив, що виступає проти членства України в НАТО.

У Міністерстві закордонних справ України заявили, що "не може бути компромісу щодо територіальної цілісності. Ні України, ні Словаччини, ні будь-якої іншої країни".