В Афганістані розбився російський приватний літак із шістьма людьми: є виживші

Скрін відео імовірного місця падіння літака Falcon 10, зареєстрованого в РФ, що зник з радарів над Афганістаном 20 січня 2024 року. Фото: скрін відео соцмереж

Російський приватний літак з шістьма людьми розбився у віддаленому районі сільської місцевості Афганістану, але пілот і деякі інші люди на борту вижили.

Про це повідомляє Euronews.

Аварія сталася в суботу в гірській місцевості в провінції Бадахшан, яка знаходиться приблизно за 250 кілометрів від столиці Афганістану Кабула. Це сільська, гірська місцевість, де проживає лише кілька тисяч людей.

Міністерство транспорту та цивільної авіації Талібану оприлюднило заяву, в якій говориться, що літак знайшли поблизу гори Аруз-Ко.

"Пілот був знайдений пошуковою групою Ісламського Емірату Афганістан", — йдеться в повідомленні.

За словами пілота, четверо людей, включаючи пілота, живі... пошук і допомога слідчої групи Ісламського Емірату для тих, хто залишився в живих, триває. Таку ж інформацію наводить "Росавіація".

Літак виконував чартерний рейс швидкої медичної допомоги за маршрутом з Гаї, Індія, до Ташкента, Узбекистан, і далі до міжнародного аеропорту Жуковський у Москві. Російські офіційні особи заявили, що літак був побудований в 1978 році і належить компанії Athletic Group LLC і приватній особі.