У Міноборони залишився один контракт з компанією, пов'язаною з Гринкевичами

Міністерство оборони України. Міноборони

У Міністерства оборони України залишився один контракт з компанією, яка пов'язана із затриманим правоохоронцями львівським бізнесменом Ігорем Гринкевичем.

Про це повідомив заступник міністра оборони України Віталій Половенко.

"Він діє з 1-го січня по 1 квітня. Це угода на постачання харчування військовим у Миколаївській та Херсонській областях. Це була остання угода, яку уклав департамент ресурсного забезпечення, який зараз розформовують. Угода укладена за результатами тендеру, проведеного на Прозоро — до того, як нам стало відомо про арешти і затримання", — уточнив Половенко.

Він додав, що міністерство розпочало ретельні службові перевірки, і що якщо зʼявляться якісь підстави розірвати цей останній контракт достроково — це буде зроблено.

Раніше повідомлялось, що Міністерство оборони України розриває усі договори, укладені з компаніями, які пов'язані із затриманим правоохоронцями львівським бізнесменом Ігорем Гринкевичем. Одного з найбільших постачальників Міноборони підозрюють у схемах із закупівлею одягу та білизни для ЗСУ, які завдали державі збитків на понад мільярд гривень. А також — у пропозиції 500 тисяч доларів хабаря одному із керівників Головного слідчого управління ДБР.