Україна, поки що, не виробляє танки, проте є успіхи у питання ремонту — Камишін

. Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін на зустрічі, Україна, фото: НАЗК

На сьогодні Україна не виробляє танки, проте є успіхи у питання ремонту цієї військової техніки, і це питання фактично вирішено.

Про це заявив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін на брифінгу "Результати діяльності Мінстратегпрому та Укроборонпрому за 2023 рік, передає кореспондент Суспільного.

Камишін розповідає, що після свого приходу на пост міністра 21 березня 2023 року, він почав обговорювати питання ремонту танків, з яким були постійні проблеми. Міністр особисто їздив у прифронтові території та дивитися, як у бригадах ремонтують техніку.

"На сьогодні можна сказати, що питання ремонту танків не стоїть взагалі. Питання вирішено. У нас достатня кількість наших заводів, достатня кількість людей, які працюють в цьому напрямку. Державні програми програли по швидкості освоєння імпортних зразків техніки. Приватні компанії проявили свою швидкість, спритність і зайняли хорошу позицію в цьому сегменті", — розповів Камишін.

Він зазначив, що нині сили оборони мають, мабуть, найширший спектр озброєння і військової техніки, який тільки може бути в світі — і все це працює.

"Я певен, що це буде один з тих уроків, які наші партнери будуть вивчати за результатами цієї війни, тому що забезпечити роботоздатність такого спектру військової техніки, це ще той здобуток", — додав міністр.

Крім того, він заявив, що Україна розробляє свої системи протиповітряної оборони — "великі", "складні", "дорогі" та "довгі".