Збій "Київстару": як отримати е-рецепт, коли немає зв’язку — роз'яснення МОЗ

Е-рецепт в аптеках України. Суспільне Полтава

На період відновлення мобільного звʼязку в Електронну систему охорони здоров'я (ЕСОЗ) тимчасово будуть внесені зміни щодо формування електронного рецепта. Сповіщення із номером та кодом рецепта не будуть надходити пацієнтам усіх операторів мобільного звʼязку. Натомість відтепер інформаційна довідка буде містити код погашення, який потрібен для відпуску ліків фармацевтом в аптеці.

Про це інформує пресслужба Міністерства охорони здоров’я.

Як пояснили у МОЗ, для отримання нових рецептів з 15 грудня 2023 року лікар обовʼязково має надрукувати паперову інформаційну довідку або передати її в електронному вигляді. Така інформаційна довідка міститиме і номер рецепта, і код його погашення, який необхідно надати працівнику аптеки.

Це також можна зробити дистанційно в узгодженому між лікарем та пацієнтом форматі — телефоном або месенджером.

  • Якщо вам було виписано рецепт до 14 грудня включно, проте ви досі не отримали смс, ви можете повторно звернутися до лікаря. Лікар згенерує нову інформаційну довідку, яка міститиме необхідні дані.
  • Якщо попередньо вам був виписаний е-рецепт, проте смс все ж вдалося отримати – не потрібно інших  додаткових кроків.

У МОЗ наголошують, що ці зміни – тимчасові та вжиті на період кризи та стосуються користувачів усіх мобільних операторів.

“Після повноцінного відновлення звʼязку серед усіх абонентів мобільного оператора, смс-інформування пацієнтів про номер та код погашення е-рецепта буде відновлено”, — заявили в МОЗ.

Зміни стосуються усіх програм, за якими призначаються ліки за е-рецептом, – як за програмою реімбурсації, так і за власні кошти пацієнта. Вони не впливають на процеси щодо виписування е-рецептів на медичні вироби.

Хакерська атака на "Київстар"

Уранці 12 грудня абоненти "Київстар" поскаржилися на збій зв'язку, згодом у компанії заявили про потужну хакерську атаку.

У компанії запевнили, що персональні дані абонентів не скомпрометовані.

13 грудня хакерська група "Солнцепек" з Росії взяла на себе відповідальність за атаку на ІТ-інфраструктуру "Київстару". Кіберзлочинці пояснили мотиви тим, що компанія забезпечує зв'язком ЗСУ.

Президент компанії Комаров заявив, що хакерам вдалося вразити кіберзахист оператора мобільного зв'язку через скомпрометований обліковий запис одного зі співробітників.

У деяких абонентів "Київстару" ввечері 13 грудня почав з'являтися зв'язок.