Без води та опалення: у Краматорську на Донеччині через знеструмлення провели засідання штабу ТЕБ та НС

Фото: Getty Images

У Краматорську, що у Донецькій області, через знеструмлення частково не було води та теплопостачання. У місті провели засідання штабу Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про це йдеться у повідомленні Краматорської МВА.

"Критична інфраструктура міста на момент відключення працювала відповідно заздалегідь відпрацьованого плану. КВП "Краматорський водоканал" працює над тим, щоб поступово відновити і водопостачання", — йдеться у повідомленні.

За даними адміністрації, наразі відновили енергопостачання — необхідно поступово заживити усіх споживачів теплової енергії, тож теплопостачання буде відновлено протягом деякого часу.

Що відомо про знеструмлення низки населених пунктів Донецької області

Північна частина Донецької області 10 грудня залишилась без енергопостачання, бо спрацювала автоматика захисту на Словʼянській ТЕС. Через що були знеструмлені електромережі 110кВ та 330 кВ. Світла в оселях жителів північної Донеччини не було близько години.

Згодом стало відомо, що на Слов'янській ТЕС відновили напругу. Поступово енергетики почали наживлювати знеструмлені населені пункти.

За даними ДТЕК Донецькі електромережі, енергетики завершують роботи з відновлення світла. Енергетики повернули електропостачання майже 200 тисяч родин області.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram