"Хезболла" погрожує посилити атаки на війська США на Близькому Сході

Хезболла в Лівані. Хезболла в Лівані. Фото: AP

Представники іракського угруповання "Катаїб Хезболла" пообіцяло посилити атаки на військові бази Сполучених Штатів на Близькому Сході.

Про це повідомляє Reuters.

"Напади іракського ополчення "Катаїб Хезболла" проти США є початком нових правил взаємодії", — заявив представник угруповання.

Угруповання, яке підтримує Іран, не бере на себе відповідальності за напад на посольство США в Багдаді 8 грудня, але стверджує, що посольство було передовою оперативною базою для планування військових операцій.

Міністр оборони США Ллойд Остін назвав "Хезболлу" відповідальною за напад на американське посольство в Іраку і сказав, що США залишають за собою право відповісти.

Напад засудили США та прем'єр-міністр Іраку Мохаммед Шиа ас-Судані, який заявив, що це був терористичний акт проти дипломатичної місії.

Американські офіційні особи повідомили про понад 80 атак проти інтересів США в Іраку та Сирії з середини жовтня, більшість з яких взяла на себе група іракських збройних формувань, пов’язаних з Іраном, через підтримку Вашингтоном Ізраїлю у його війні в Газі.