Шторми в США: щонайменше шестеро людей загинули і десятки тисяч без електрики

ЗМІ
Авто в уламках зруйнованого будинку в США через сильний шторм 9 грудня 2023 року. Фото: Andrew Nelles/The Tennessean/AP

За словами представників влади, зареєстровані три смерті в окрузі Монтгомері та ще три в передмісті Нешвілла через шторми у США. Десятки тисяч жителів залишилися без електрики.

Про це пише The Guardian.

"Наразі ми можемо підтвердити, що троє людей загинули, двоє дорослих і одна дитина, внаслідок торнадо, яке обрушилося в суботу вдень. Крім того, 23 людини пройшли лікування в лікарні", – повідомили в окрузі Монтгомері в Теннессі. Про ще трьох загиблих повідомила місцева влада Нешвілла.

Понад 80 000 людей у ​​штаті Теннессі залишилися без електрики станом на вечір суботи, згідно з даними веб-сайту для відстеження відключень.

Внаслідок шторму пошкоджені будинки, повалені багато дерев, розірвані лінії електропередач, повідомили в екстрених службах округу Монтгомері. Місцева школа та церква зголосилися для надання притулку переміщеним особам або тим, хто потребує допомоги.

Раніше в суботу вдень Національна метеорологічна служба оголосила надзвичайне попередження про торнадо в кількох передмістях Нашвілла.

Видання Daily News пише, що Нью-Йорк готується до штормів та вже впроваджує заходи щодо повеней, оскільки у штаті почали вирувати зливи.