Умєров заявив про підготовку напрацювань на 2024 рік щодо звільнення Криму

Фото: Rustem Umerov/Facebook

Міністр оборони Рустем Умєров заявив, що Україна готує напрацювання, які допоможуть звільнити тимчасово окупований Крим від російських загарбників.

Про це посадовець повідомив у ефірі телемарафону "Єдині новини".

Умєрова запитали, чи мовилося під час візиту української делегації до США, де відбулась Конференція оборонних індустрій та зустріч у Пентагоні, про те, аби "очистити" Чорне море від присутності РФ, та про технології, що допомогли б Україні боротися з носіями "Калібрів", окрім тих дронів, які вже працюють.

"Ми показали всьому світу, що можемо досягати успіху. Незважаючи на те, що у нас немає такого потужного флоту, ми змусили Росію відійти від тимчасово окупованого Криму. Ті напрацювання, які ми готуємо на 2024 рік, дадуть нам дуже гарні спроможності для того, щоб вони відійшли назавжди з нашого Криму", — зазначив глава Міноборони, не вдаючись у деталі.

Раніше президент Володимир Зеленський пояснив, як після звільнення Донбасу та Криму Україна планує ментально повертати людей, що тривалий час проживають на тимчасово окупованих Росією територіях.