Що не так з тунелем метро в Києві — у Кличка дали пояснення

Міський голова Києва Віталій Кличко та директор КП "Київський метрополітен" Віктор Брагінський оглянули проблемну ділянку тунелю метро, Київ, 8 грудня 2023 р . Фото: Скріншот з відео Віталій Кличко/Telegram

У тунель синьої гілки київського метро на ділянці між станціями "Деміївська" і "Либідська" просочується вода. Попередньо, розгерметизація сталася через порушення, допущені при будівництві.

Відео з оглядом тунелю оприлюднив у Telegram міський голова Києва Віталій Кличко.

Він разом із директором комунального підприємства "Київський метрополітен" Віктором Брагінським сьогодні, 8 грудня, відвідали проблемну ділянку Оболонсько-Теремківської лінії підземки.

Віталій Кличко та Віктор Брагінський оглядають аварійну ділянку тунелю метрополітену, Київ, 8 грудня 2023 р. Фото: КМДА

Повідомляється, що рух поїздів у тунелі на станції метро "Деміївська" довелося терміново зупинити, бо після ранкової години пік на стінах з'явились нові тріщини, що загрожує безпеці пасажирів.

Тріщини в склепінні тунелю метро, Київ, 8 грудня 2023 р. Фото: КМДА

Як вважає керівник метрополітену Віктор Брагінський, цьому могли передувати кілька факторів:

По-перше, за його словами, при будівництві метро генпідрядник міг неякісно виконати роботи, зокрема, не врахувати вимоги проєкту щодо гідроізоляції тунелю.

По-друге, як нагадав посадовець, цей тунель розташований у заплаві річки Либідь, за його оправою — вода. На розгерметизацію підземної конструкції могло вплинути збільшення притоку води в річці.

Третьою причиною Брагінський називає геологічні умови. Цю ділянку метро проклали через пливуни — водонасичені породи, здатні до просідання чи переміщення.

Вода в тунелі синьої гілки метро, Київ, 8 грудня 2023 р. Фото: КМДА

Віталій Кличко зауважив, що ці перегінні тунелі між станціями споруджували в 2008-2010 роках у складних умовах: не в автоматичному, а майже ручному режимі. Тоді розрили велику ділянку глибиною 8-10 метрів, яка наразі пропускає воду.

Вода на стінах тунелю метро, Київ, 8 грудня 2023 р. Фото: КМДА

За його словами, рідина тисне на стінки тунелю, він деформується, тріскається і ще більше руйнується. А коли йде потяг, цей процес прискорюється.

Тріщини в тунелі метро на станції "Деміївська", Київ, 8 грудня 2023 р. Фото: КМДА

Як зазначив міський голова, нині фахівці досліджують причини аварійної ситуації, що виникла в тунелі синьої гілки метро.

За попередніми розрахунками, відновлювальні роботи на цій ділянці метрополітену можуть тривати до 6 місяців. Їх проводитимуть на поверхні.

Що відомо ремонт тунелю метро

У Києві у зв'язку із терміновим ремонтом на перегінному тунелі між станціями "Деміївська" та "Либідська" закрили кілька станції метро. Поїзди Оболонсько-Теремківської лінії з 8 грудня їздитимуть від станції "Героїв Дніпра" лише до станції "Либідська".

Нововведення планували впровадити з 9 грудня, однак з міркувань безпеки рух в аварійному тунелі зупинили вдень 8 грудня.

Міська влада пообіцяла запустити рух наземного транспорту впродовж двох годин після закриття шести станцій підземки.

У Київському метрополітені запевнили, що ст. м. "Деміївська", "Голосіївська", "Васильківська", "Виставковий центр", "Іподром", "Теремки" продовжать цілодобову роботу в режимі укриття.