Окупанти намагаються копіювати українські морські дрони, збирають залишки — ГУР

Фото: УНІАН

Представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов розповів, що російські окупанти намагаються копіювати українські морські дрони, які становлять загрозу для Чорноморського флоту РФ.

Про це речник повідомив у ефірі телемарафону "Єдині новини".

"Вони працюють над цим (копіюють — Ред.) і ретельно збирають уламки, залишки українських морських дронів. Пробують як можна більше зібрати із залишків щось, що буде працювати, і спробувати налагодити виробництво", — сказав Юсов.

Представник ГУР підкреслив, що морські дрони залишаються загрозою для російського флоту в Чорному морі. За словами речника, окупанти це усвідомлюють.

Раніше стало відомо, що міністерство борони Росії дало замовлення на виготовлення партії із 10 катерів-камікадзе підприємству KMZ.

1 грудня британська розвідка заявила, що російська оборонна промисловість намагається ліквідувати розрив з Україною в розробці надводних ударних безпілотників.

Що відомо про українські морські дрони

У серпні голова СБУ Василь Малюк поінформував про створення унікального морського надводного дрона "Морський малюк". Виробництво цих БПЛА розташоване в Україні, але заводи під землею.