Для ЗСУ передали викрадене авіаційне обладнання на понад 10 млн грн

МіГ-29, ілюстративне фото. У 2019 році вкрали авіаційні насоси та комплектувальні деталі для літаків такого типу . Фото: Державний музей авіації

Для потреб Збройних сил України передали авіаційне обладнання, яке у 2019 році викрали з підприємства. Це насоси та комплектувальні деталі до них на загальну суму понад 10 мільйонів гривень.

Про це написала пресслужба Офісу генерального прокурора.

За даними слідства, у 2019 році деталі на 10 млн грн, що використовуються на бойових літаках МіГ-29, були викрадені з території підприємства-виробника в одному з обласних центрів України. Крадій намагався продати це обладнання в інтернеті.

Під час досудового розслідування товари вилучили, зокрема щоб вони не потрапили до Росії. За клопотанням прокурора на них накладено арешт.

Триває досудове розслідування за фактом продажу товарів військового призначення з категорії критичного імпорту. Справу розглядають слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу генерального прокурора. ОГПУ поклопотав, аби конфісковані деталі передали для потреб української армії.