Зеленський зібрав Ставку: обговорили ситуацію на фронті та питання мобілізації

Важливо
Фото: ОПУ

Президент Володимир Зеленський 1 грудня провів засідання Ставки верховного головнокомандувача.

Про це глава держави повідомив у відеозверненні.

Зеленський розповів, що командувачі з фронту та головнокомандувач ЗСУ доповіли щодо ситуації на передовій — усі основні напрямки.

"Схід — Куп'янськ, Лиман, Мар'їнка, Авдіївка. Запоріжжя. Південь і зокрема наші дії в Херсонській області. Вдячний усім воїнам, які на фронті — в боях, на постах. Дякую всім, хто допомагає захищати позиції, будує фортифікації, мінує шляхи, якими намагаються скористатися окупанти", — зазначив президент.

Глава держави заслухав доповіді щодо постачання боєприпасів та зброї.

"Готуємо оновлені запити для комунікації з партнерами. Попереду вагомий тиждень саме з точки зору такої комунікації", — вказав Зеленський.

Президент також поінформував, що була на Ставці й доповідь керівника Служби зовнішньої розвідки стосовно ймовірних російських дій та міжнародної ситуації наступного року.

"Аналізуємо всі можливі сценарії, і має бути наш, український сценарій на 2024 рік. Конкретні операції із цілком конкретним обґрунтуванням, які дадуть Україні теж цілком конкретні результати", — продовжив глава держави.

Зеленський пояснив, що саме під таку конкретику має бути розраховано все, що необхідно Україні та українським бригадам, зокрема це стосується й питань мобілізації.

"Усі розуміють, що в цій сфері потрібні зміни. І це питання не просто про кількість тих, хто може бути мобілізований. Це питання про терміни — і для кожного, хто у війську, для демобілізації, і для тих, хто прийде у військо. І це питання про умови", — наголосив президент.

Глава держави додав, що це комплексні речі, які мають опрацьовувати військове керівництво та Міноборони і які мають бути представлені Ставці для затвердження.

"Були деякі пропозиції. Чекаю комплексних рішень", — підсумував політик.