Нові автобусні маршрути у Рівному: що кажуть пасажири та водії

З 1 грудня у Рівному запрацювали два нові маршрути — №6 та №4, вони діятимуть замість скасованих №39 та №49. За маршрутом №6 курсуватимуть вісім автобусів, за №4 — 12. З початку 2024 року оплату проїзду пільгових категорій фінансувати з міського бюджету не будуть, натомість ці витрати візьме на себе перевізник.

Про це Суспільному розповів директор міського департаменту інфраструктури та благоустрою Руслан Гудима.

Зі слів пасажира Ізама Гофмана, він чекав автобус №6 довше, ніж зазвичай:

"Трохи довго стало чекати на зупинці, бо маршрутки йшли скоріше, а автобуси трошки пізніше. Але комфортніше і зручніше".

Фото: Суспільне Рівне

Нові автобуси за № 6 та № 4 працюють:

  • маршрут № 39 "вул. В. Дивізії — с. Ювілейне — вул. В. Дивізії", замінили автобусним маршрутом № 6 "вул. В. Дивізії — с. Ювілейне — вул. В. Дивізії".
  • маршрут № 49 "вул. Енергетиків — вул. Кулика і Гудачека — вул. Енергетиків" змінили на автобусний маршрут № 4 "вул. Енергетиків — Луцьке кільце — вул. Енергетиків".
Фото: Суспільне Рівне

Водій автобуса №6 Олександр Потапчук зазначив, що в перший день за новим маршрутом їхав із затримками:

"Є затримки, бо в центрі затори. Я о 9:00 маю звідси відправлятись, 12 хвилин вже затримка. Перший маршрут — ознайомлюємось, ще люди з цим навіть не ознайомлені теж деякі. Перший день виїхали автобуси, та й люди, ще не орієнтується. Але задоволені тим, що просторо в автобусі".

Фото: Суспільне Рівне

Фото: Суспільне Рівне

Рівняни Геннадій Броч розповідає: на роботу він добирається різним транспортом, зокрема, їздив маршруткою №39:

"Я довго не чекав. Дуже хороша маршрутка, затишна така. Не те, що ті жовті маршрутки, які були в Рівному. Таких треба трохи більше маршруток. Щоб замінити всі ці жовті маршрутки".

Фото: Суспільне Рівне

За словами директора міського департаменту інфраструктури та благоустрою Руслана Гудими, маршрут №6 не відрізнятиметься від №39, а автобуси №4 прямуватимуть до Луцького кільця.

Загалом великогабаритні автобуси вміщатимуть понад сотню пасажирів. Всього за маршрутом №6 курсуватиме вісім автобусів, за №4 — 12.

Також Руслан Гудима додав, що з 1 січня 2024 року проїзд пільгових категорій фінансувати з міського бюджету не будуть, натомість ці витрати візьме на себе перевізник.

Фото: Суспільне Рівне

Вартість проїзду для пасажирів не змінилася — 12 гривень.

Які маршрути скасували раніше

З 1 грудня 2022 року у Рівному скасували вісім маршрутів — №30, №34, №41, №42, №51, №58, №65, №67.

Це було пов’язано із тим, що частина з них була нерентабельною, а частину продублювали великогабаритними автобусами, повідомляли у міській раді.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook