Японське космічне агентство заявило про кібератаку

Ілюстративне фото: Getty Images

Агентство аерокосмічних досліджень Японії (JAXA) заявило про кібератаку, хакери ймовірно отримали доступ до персональних даних співробітників та інших осіб.

Про це повідомляє NHK.

JAXA разом із Міністерством науки і технологій, повідомили, що атакований сервер не підключений до мереж управління ракетами і супутниками. Вони також стверджують, що витік таких конфіденційних даних як інформація про роботу ракет є малоймовірним.

Офіційні представники JAXA повідомили, що дізналися про кібератаки сторонніх організацій, а хакери, можливо, отримали доступ до деяких даних.

За словами поінформованих джерел, зламаний сервер містив персональні дані понад 5 тисяч файлів, зокрема про керівництво і постійних та тимчасових співробітників агентства.

JAXA та пов’язані з агентством організації наразі встановлюють масштаби збитків та методи, які використовувалися для здійснення атаки. Подробиць агентство не повідомляє з міркувань безпеки.

В Агентстві заявили про продовження розслідування та впровадження заходів задля запобігання подальших атак.

У вересні JAXA запустило в космос рентгенівську обсерваторію XRISM і місячний модуль SLIM. Обсерваторія займатиметься вивченням галактик, нейтронних зірок і чорних дірок, а місячний модуль має продемонструвати можливість високоточної посадки на Місяць у 2024 році.