Зеленський ознайомився з планами будівництва захисних споруд та укриттів в Херсоні

Президент Володимир Зеленський в одному з укриттів в Херсоні, 29 листопада 2023 рік. Фото з Офіційного інтернет-видавництва Президента України

29 листопада 2023 року президент Володимир Зеленський відвідав Херсонську область та ознайомився з планами будівництва захисних споруд та укриттів в обласному центрі.

Про це повідомляється на сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України.

Під час робочої поїздки президент оглянув найбільше укриття в Херсоні, розраховане на 250 людей.

"Голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін розповів про ремонт та реконструкцію укриттів у регіоні: встановлення вуличних укриттів, габіонів, фортифікаційних та інженерних споруд та плани продовжити будівництво бомбосховищ у школах і дитсадках. А також про захист об’єктів критичної інфраструктури", — йдеться на сайті Офісу президента.

Також президент ознайомився з проєктом будівництва підземного перинатального центру, у якому планують обладнати пологове та післяпологове відділення, операційні зали й палати інтенсивної терапії з новітнім медичним обладнанням.

Окрім цього, у місті заплановано побудувати підземну міську клінічну лікарню із сучасними операційними та реанімаційним блоком, палатами інтенсивної терапії.

"Під час відвідання укриття, Володимиру Зеленському передали чумацьку ікону, а також презентували ювілейну монету, присвячену річниці деокупації Херсона", — повідомляється на сайті.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber