У Львові через ожеледицю до травмпунктів звернулися понад 80 людей

Заметіль у Львові, світлина ілюстративна. Фото: Суспільне Львів

За добу, 28 листопада, через негоду та ожеледицю до травмпунктів Першого медоб'єднання Львова звернулися 87 пацієнтів. З них чотирнадцятьох госпіталізували.

Як повідомили у пресслужбі Першого ТМО Львова, мешканці переважно зверталися із переломами велико- та малогомілкових кісток ніг, променевої та ліктевої кістки руки. А також із забоями мʼяких тканин, пошкодженням зв'язок та множинними забоями різних ділянок тіла.

"За першу добу зимової негоди до нас звернулось майже втричі більше пацієнтів, ніж торік – а саме 87 осіб. Персонал травмпунків працював з наднавантаженням. Кожному пацієнту ми проводили рентгенологічне обстеження, їх оглядали вузькопрофільні спеціалісти. За потреби робили електрокардіограму та забір аналізів. Попри інтенсивність поступлень допомогу отримав кожен, хто до нас звертався", — каже завідувач відділення невідкладної допомоги лікарні св. Миколая Сергій Іщук.

Травматологи нагадують, щоб уникнути падінь та травмувань варто пам'ятати про кілька правил.

  • Подбати про зручне взуття: воно має бути не слизьким, жінкам варто відмовитися від підборів.
  • Не ховати руки в кишені. При падінні це може спровокувати вивих плеча чи травмування обличчя та голови.
  • Якщо падіння не уникнути, падати потрібно на бік, не виставляючи руки вперед.
  • Якщо усе ж посковзнулися та впали та відчуваєте головний біль, нудоту, біль у ділянці травмування, потрібно негайно звернутись до найближчого травмпункту.

Травмпункти Першого ТМО Львова розташовані за такими адресами: вул. Миколайчука, 9 (лікарня святого Пантелеймона), вул. Навроцького, 23 (лікарня святого Луки) вул. Орлика, 4 (дитяча лікарня святого Миколая).