Біля берегів Японії впав конвертоплан армії США

. Конвертоплан V-22 Osprey на авіабазі Повідз у Польщі 18 лютого 2022 р.

Конвертоплан V-22 Osprey армії США із шістьома людьми на борту впав в океан біля японського острова Якусіма. Берегова охорона Японії повідомила про одного загиблого.

Про це повідомляє NHK із посиланням на заяву берегової охорони Японії.

Представники місцевої берегової охорони кажуть, що отримали інформацію про те, що літак розбився біля острова Якусіма близько 14:47 у середу. Повідомляється, що в ньому перебувало шість осіб. Пошукові операції проводять за допомогою шести патрульних суден і двох вертольотів.

Представник берегової охорони повідомив, що велика кількість уламків, очевидно, від Osprey, була помічена у водах на південний схід від аеропорту Якусіма.

У службі також повідомили про порятунок чоловіка, який, імовірно, був у літаку, але згодом повідомили про його смерть.

Міністерство оборони Японії повідомило, що це літак CV-22 Osprey з американської авіабази Йокота в Токіо. Зазначається, що близько 14:40 конвертоплан зник з екранів радарів сил самооборони Японії поблизу острова Якусіма.

Джерела в Міністерстві транспорту кажуть, що місце катастрофи, ймовірно, розташоване приблизно за 2-4 кілометри на південний схід від аеропорту Якусіма.

Джерела в Міноборони повідомили, що Osprey покинув авіабазу Корпусу морської піхоти США Івакуні в префектурі Ямагуті близько 14:15. Спочатку він прямував до американської авіабази Кадена в префектурі Окінава, але змінив пункт призначення на острів Якусіма. і, можливо, розбився дорогою до аеропорту Якусіма.

Метеорологи кажуть, що в той день небо над районом Якусіма було переважно ясним, а швидкість вітру становила 6,84 кілометра на годину. Жодних попереджень для літаків на той час не надходило.

10 листопада військовий літак США зазнав аварії під час тренувань і розбився над східним Середземномор'ям. Пентагон заявляє про “відсутність ознак ворожої діяльності”.

Читати ще