На ТОТ Херсонщини російські окупанти відмовляються штурмувати позиції Сил оборони — Генштаб

Ілюстративне фото: Головне управління розвідки МО України/Telegram

На лівобережжі Херсонської області, у районі Кринок, один із підрозділів 810 окремої бригади морської піхоти російських окупаційних військ відмовився виконувати наказ йти на штурм позицій Сил оборони України.

Про це у Facebook повідомив Генштаб ЗСУ.

За даними Генштабу, свою відмову військові РФ обґрунтували відсутністю координації з артилерією та розвідувальних даних, поганими погодними умовами. Також проведення штурмових дій ускладнюють мінні загородження, які встановили російські війська.

"Карти цих мінних полів — засекречені, а інформацію штурмовим підрозділам передають тільки за квадратами та без чітких координат. Упродовж місяця через підриви на власних мінах втрати російської 810 бригади морської піхоти склали близько 50 військовослужбовців", — йдеться у дописі.

Також повідомляється, що у районі Піщанівки за тиждень внаслідок артилерійських уражень та атак за допомогою дронів, 28 мотострілецький полк 70 мотострілецької дивізії 18 армії південного воєнного округу РФ втратив 30 людей. Цей підрозділ змушений постійно змінювати місце свого розташування навкруги населеного пункту.

"До січня 2024 року російським окупантам командування заборонило проводити ротації, надавати відпустки та залишати місця дислокації, окрім підрозділів забезпечення. Основні склади забезпечення розміщені в Перевального у Криму. Видачу провізії здійснюють тільки на декілька днів. Створення запасів на складах у місцях дислокації не передбачені через високу ймовірність їх ураження Силами оборони", — зазначили у повідомленні.

Раніше американський Інститут вивчення війни (ISW) заявив, що плацдармів Сил оборони на лівобережжі Херсонщини достатньо для проведення наземних операцій.

У Генштабі підтвердили, що на плацдармах, утворених Силами оборони на лівому березі Дніпра Херсонської області, є певні успіхи. Підрозділам ЗСУ вдалось вибити росіян із зайнятих ними позицій та закріпитися там.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber