У Криму окупанти виставили на продаж ймовірну нерухомість Коломойського

Ігор Коломойський. Фото: УНІАН

Окупаційна влада Криму виставила на аукціон "націоналізований" центр водного спорту "Європа" у селищі Партеніт під Алуштою за 446 млн рублів (приблизно 181 млн грн), який, ймовірно, належить структурам українського олігарха Ігоря Коломойського.

Про це повідомляє російське інформагентство ТАРС з посиланням на дані системи державної інформаційної системи "Торги".

"Крім самого центру площею понад 8,7 тисяч кв. м, до лота увійшли розташовані поруч басейни, котельня, гуртожиток для персоналу і протизсувні підпірні стіни. Для участі в аукціоні необхідно внести завдаток у 223,2 млн рублів", — йдеться в повідомленні.

Прийом заявок закінчується 14 грудня. Водночас сам аукціон відбудеться через місяць — 18 грудня.

Як додає ТАРС, наразі через цей центр, який розташований на першій лінії узбережжя Чорного моря, ведеться суперечка з попереднім власником компанії "Транспорт Логистик". Він вимагає визнати незаконним рішення про "націоналізацію" своєї нерухомості.

Окупаційний глава "кримського парламенту" Володимир Константинов 15 вересня повідомив про, що заочно погодили продаж 37 об'єктів нерухомості, які раніше були "націоналізовані". У тому числі, на аукціон мали виставити майно, яке належало Коломойському. Загальна вартість обʼєктів оцінюється в 397,7 млн рублів (≈ 160 млн гривень). Лот включає 37 об'єктів нерухомого майна: центр водного спорту, підпірні стіни та інше.

У 2022 році окупаційний глава Криму Сергій Аксьонов доручив "націоналізувати" майно організацій та осіб, пов'язаних з Україною. З осені минулого року на території півострова окупанти "націоналізували" близько 750 об'єктів, серед яких квартира дружини президента України Володимира Зеленського в Ялті, а також власність українських олігархів Сергія Тарути, Ігоря Коломойського, Ріната Ахметова та політика Арсенія Яценюка.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram, Viber та у Facebook