РФ домовляється з Китаєм про будівництво підводного тунелю до Криму — WP

Пошкоджений Кримський міст 17 липня 2023 року. Фото: Getty Images

Російські та китайські бізнесмени, пов’язані з урядом, провели таємні обговорення планів будівництва підводного тунелю, який з’єднає Росію з Кримом, сподіваючись створити транспортний маршрут, який був би захищений від атак з боку України.

Про це свідчать повідомлення, перехоплені українськими службами безпеки, пише The Washington Post.

Переговори, які відбулися наприкінці жовтня, були спровоковані зростанням стурбованості Росії щодо безпеки мосту через Керченську протоку, який служив ключовою логістичною лінією для російських військових, але двічі зазнав бомбардувань України та залишився вразливою ціллю.

Видання зазначає, що переговори підкреслюють рішучість РФ зберегти свій контроль над Кримом, який вона незаконно анексувала у 2014 році. А також зростання залежності Москви від Китаю як джерела глобальної підтримки.

За словами офіційних осіб США та інженерних експертів, будівництво тунелю біля наявного мосту зіткнеться з величезними перешкодами. Вони зазначили, що роботи такого масштабу, які, ймовірно, коштують мільярди доларів і тривають роки, ніколи не проводилися в зоні бойових дій.

Але, попри сумніви щодо життєздатності плану, за словами експертів, у Росії є чіткі причини для його реалізації. Не зумівши досягти вирішальної перемоги у війні Росія "стикається з ризиком того, що Україна намагатиметься зірвати Керченський міст протягом наступних років", сказав Олександр Габуєв, експерт із відносин між Москвою та Пекіном Центру Карнегі Росія Євразія.

Проєкт також створить політичні та фінансові ризики для Китаю, який ніколи офіційно не визнавав анексію Криму Росією, і чиї компанії можуть потрапити в пастку економічних санкцій, які США та Євросоюз наклали на Москву.

Однак, як пише WP, перехоплені електронні листи свідчать про те, що одна з найбільших будівельних компаній Китаю заявила про свою готовність взяти участь у проєкті. Повідомлення надали виданню українські чиновники, які сподівалися викрити проєкт і потенційну участь Китаю.

Справжність повідомлень була підтверджена іншою інформацією, окремо отриманою The Post, зокрема корпоративними реєстраційними файлами, які показують, що російсько-китайський консорціум за участю осіб, зазначених в електронних листах, нещодавно був створений у Криму.

Електронні листи, які поширювали офіційні особи консорціуму в останні тижні, згадують зустрічі з китайськими делегатами в Криму. В одному від 4 жовтня йдеться про те, що Китайська залізнична будівельна корпорація CRCC "готова забезпечити будівництво залізничних і дорожніх об’єктів будь-якої складності в Кримському регіоні", пише WP.

Водночас електронні листи розкривають спроби Китаю зберегти секретність. В одному наголошується, що CRCC братиме участь лише за умови "суворого забезпечення повної конфіденційності" та що назву компанії буде замінено на "іншу, неафілійовану юридичну особу" у будь-яких контрактах. В іншому електронному листі згадується китайський банк, який готовий "конвертувати свої доларові кошти в рублі для їх переказу до Криму для фінансування проєктів.

Експерти вважають, що Керченський тунель навряд чи вдасться завершити вчасно, щоб допомогти Росії у її військових зусиллях. Москва може розглядати його як довгострокову інвестицію, яка має на меті забезпечити безпечний зв’язок із територією, за яку можна конкурувати впродовж десятиліть.

Аналітики також вважають, що Китай наполягатиме на принаймні частковій власності на тунель, додаючи до свого розширеного переліку глобальної портової та транспортної інфраструктури. Китай також міг би фінансувати проєкт і отримувати плату або в вигляді мита, або з російського експорту нафти і газу.

Підземні роботи можуть тривати з мінімальним ризиком, кажуть інженери, але проєкт все одно поставить тисячі співробітників, дороге обладнання та розгалужені будівельні майданчики в зону досяжності українських ракет.

Через загрозу нападу, кажуть експерти, Росія та Китай, ймовірно, не зможуть використовувати нові методи будівництва із залученням гігантських днопоглиблювальних суден на поверхні води. Натомість у них не буде іншого вибору, окрім використання традиційної технології буріння тунелів.

"Це буде дуже важко саботувати, якщо не атакувати входи", — сказав інженер, який працював над кількома найбільшими у світі проєктами тунелів.

За його словами, будівництво тунелю через Керченську протоку, ймовірно, коштуватиме щонайменше 5 мільярдів доларів і вимагатиме від російських військових захисту "не лише протоки, але й необхідних вам виробничих ділянок" на березі.

Що відомо про вибухи на Кримському мосту

8 жовтня 2022 року о 6 ранку на автомобільній частині Кримського мосту пролунав вибух. Пізніше стало відомо, що прямо під час руху вибухнула вантажівка. Також полум'я перекинулося на потяг, який саме віз цистерни з пальним. В серпні цього року голова СБУ Василь Малюк розповів подробиці тієї спецоперації.

17 липня на мосту, що сполучає РФ з окупованим півостровом, сталися вибухи. Зруйновано одну секцію мосту, ще одна — пошкоджена. В СБУ заявили, що всі деталі щодо організації "бавовни" на Кримському мості "обов’язково розкриють після Перемоги".

12 серпня на Кримському мосту було видно сильне задимлення, також очевидці чули вибухи протягом дня. Міст декілька разів перекривали. Окупаційна влада відзвітувала про збиття трьох ракет.