Голова Пентагону зустрівся із Зеленським та запевнив у подальшій підтримці України

Доповнено
Президент України Володимир Зеленський зустрівся з міністром оборони США Ллойдом Остіном, 20 листопада 2023 рік. Фото: Twitter Ллойда Остіна

Міністр оборони США Ллойд Остін, який 20 листопада прибув до Києва із неоголошеним візитом, зустрівся з президентом Володимиром Зеленським.

Про це глава Пентагону повідомив у соцмережі X.

Остін підтвердив "непохитну підтримку Сполученими Штатами України".

"Ми, разом із нашими союзниками та партнерами, продовжуватимемо підтримувати нагальні потреби України на полі бою та довгострокові оборонні потреби", — зазначив американський міністр оборони.

Як своєю чергою вказав Зеленський, "особливо важливо", що зустріч з Остіном відбулася перед черговим засіданням "Рамштайну".

"Обговорили ситуацію на полі бою: нашу оборону, перспективи та, відповідно, підтримку. Дякуємо президенту США, його команді, Конгресу — обом партіям — і всім американцям, які цінують свободу, так само як і українці", — додав український лідер.

Під час пресконференції за підсумками візиту Остін зазначив, що він продовжує бачити двопартійну підтримку України в обох палатах Конгресу.

"Я знаю, що є певні речі над якими ми ще маємо працювати, щоб отримати погодження додаткового запиту і ми продовжимо працювати над цим разом із Конгресом. Я хочу відзначити: Україна має значення. Те, що відбувається тут, має значення — не лише для України, але для всього світу", — сказав він.

Також глава Міноборони США наголосив, що українська армія готова до боїв взимку.

"Звісно, вони (Сили оборони України — ред.) провели чудову роботу минулого року, цього року ми очікуємо, як сказав президент Зеленський, що вони будуть ще агресивнішими", — додав Остін.

20 листопада до України з візитом прибули міністр оборони США Ллойд Остін та командувач Об'єднаних збройних сил НАТО в Європі Крістофер Каволі.