Телеведуча із Нікарагуа стала новою Міс Всесвіт

Фото: AP Photo/Moises Castillo

Телеведуча з Нікарагуа Шейнніс Паласіос отримала титул "Міс Всесвіт 2023". Друге місце посіла Мояру Вілсон з Австралії та третє Антонію Порсілд з Таїланду.

Про це повідомили організатори конкурсу на офіційному сайті.

Переможниці національних конкурсів з 84 країн брали участь цього року у конкурсі. Проте титул Міс Всесвіт отримала 23-річна Шейнніс Паласіос, яка стала першою жителькою Нікарагуа, що перемогла у конкурсі.

Вона народилася та виросла в столиці Манагуа і є досвідченою учасницею конкурсів краси. Шейнніс також виграла конкурси Міс тін Нікарагуа 2016 і Міс світу Нікарагуа 2020. Дівчина також потрапила в топ-40 на Міс світу 2021. У своїй країні переможниця відома як модель та телеведуча ранкового шоу.

Корону Шейнніс Паласіос вручала минулорічна переможниця, яка представляла США, Р'Боні Габріель. 72-й конкурс "Міс Всесвіт" відбувся на арені Хосе Адольфо Пінеда в Сан-Сальвадорі, Сальвадор.

Україну представляла 26-річна Ангеліна Усанова. Вона – київська співачка, модель і волонтерка. Вона увійшла до десятки найкращих у номінації Voice of Change (Голос змін).

Представниця України на конкурсі Міс Всесвіт 2023 року Ангеліна Усанова в образі "Берегині-матері". Фото: AP Photo/Moises Castillo

У 2023 році вперше організатори конкурсу дозволили одруженим жінкам та матерям брати участь у конкурсі. Серед цьогорічних кандидаток були дві матері, дві трансгендерні жінки та кандидатка розміру плюс сайз.