Зеленський зустрівся з представниками африканських ЗМІ. Про що говорили

Президент України Володимир Зеленський під час спілкування з представниками африканських ЗМІ, фото: ОПУ

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з журналістами з одинадцяти африканських країн та дав медійникам інтерв'ю.

Як зазначили в Офісі президента, на зустрічі були представлені медіа з Анголи, Ботсвани, Тунісу, Республіки Гвінея, Кенії, Марокко, Нігерії, Сенегалу, Південно-Африканської Республіки, Замбії.

"Якщо ми говоримо про стратегічне партнерство між нами та будь-якою державою Африки, то це має бути на взаємоповазі. Відносини мають ґрунтуватися на повазі до територіальної цілісності, суверенітету, повазі до твоєї мови й традицій", — сказав Зеленський.

Президент також наголосив, що після перемоги у війні Україна готова інвестувати в країни Африки. Водночас він зауважив, що деякі країни Африки дуже мало знають про Україну та можливості для взаємовигідної співпраці.

"У кожної держави є якийсь сильний напрям і є напрями, які лише починають розвиватися та є дефіцитними. Якщо ми розвинені в сільському господарстві й можемо бути гарантом, другом, стратегічним партнером африканських країн у цьому напрямі – ми хочемо цього", — додав Зеленський.