На Донеччині від удару російського дрона загинув доброволець з Естонії — ЗМІ

ЗМІ
Тренування Інтернаціонального легіону у складі ЗСУ, фото: ildu.com.ua

На сході України внаслідок атаки російського безпілотника загинув естонський доброволець з Інтернаціонального легіону.

Про це повідомила газета Postimees.

За її даними, естонець Танель Кріггул із позивним "Стінгер" загинув у ніч на суботу біля міста Лиман на Донеччині під час атаки ворожого безпілотника по приватному будинку, у якому Танель зупинився на ніч зі своїм товаришем по підрозділу.

Загибель підтвердили виданню три джерела, які самі воюють в легіоні.

Стверджується, що Танель Кріггул воював за Україну з минулого року у складі Інтернаціонального легіону.

Видання пише, що це другий доброволець з Естонії, який загинув у російсько-українській війні. У березні 2023 року стало відомо про смерть в Україні колишнього офіцера Сил оборони Естонії Іво Юрака, який загинув від вогню російської артилерії під Бахмутом на Донеччині. Юрак воював у складі Інтернаціонального легіону з осені 2022 року.

Що відомо про створення Інтернаціонального легіону?

27 лютого 2022 року президент Володимир Зеленський закликав іноземних громадян долучатися до опору російським військам в Україні. З іноземців, які виявлять бажання долучитися, буде створено окремий Інтернаціональний легіон територіальної оборони. А наступного дня Зеленський запровадив тимчасовий безвізовий режим для іноземців-добровольців.

28 лютого 2022 року у Міноборони України повідомили, що вступити до Інтернаціонального легіону територіальної оборони України зголосилися кілька тисяч іноземних громадян.

У березні 2022 року стало відомо, що 70 японців, серед яких 50 колишніх членів сил самооборони Японії та два ветерани Французького іноземного легіону, подали заявки на приєднання до українського Інтернаціонального легіону тероборони.