Ще одна громада на Буковині буде компенсувати проїзд своїх пільговиків у комунальному транспорті Чернівців

Фото: Марія Пайлик/Суспільне Чернівці

Глибоцька громада уклала договір з Чернівецьким тролейбусним управлінням, щоб компенсувати безплатний проїзд пільговиків у тролейбусах та комунальних автобусах міста. Це третя громада в області, яка уклала такий договір.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник міського голови Ігор Крохмаль.

Жителі Глибоцької громади, які мають пільги, зможуть їздити безплатно. Гроші за їхній проїзд відшкодовуватиме громада. Для цього жителі громади мають подати заявку на виготовлення транспортної картки "Пільгова" та отримати її у місцевому центрі надання адміністративних послуг.

Досі безплатно за пільговими картками могли їхати жителі Чернівців, Коровії та Чорнівки, які входять до Чернівецької громади, а також жителі Кіцманської та Чагорської громад.

Скільки громади мають відшкодовувати за проїзд пільговиків

Громади будуть відшкодовувати гроші за вартість виготовлення карток "Пільгова". Для громади вони мають подати перелік пільговиків. Виготовлення однієї пільгової картки для громад коштує 17 гривень 50 копійок. Про це в етері Українського радіо. Чернівці сказала керівниця відділу автоматизації, програмування та інформаційних технологій ЧТУ Ксенія Гунчак.

Також громади будуть відшкодовувати за ту кількість поїздок, яка була в їхніх пільговиків. Кожна картка персоніфікована, тому у ЧТУ є інформація про всі поїздки конкретної людини: час, дату та приналежність до громади.

"Саме виготовлення персоніфікованої картки — не 200 гривень, а 17,50. А відшкодування за поїздки буде по звітності. Ми звітуємо міськраді щомісяця у 15 та 30 числах — витягуємо інформацію про повну кількість поїздок кожної людини. Так само і кожній іншій громаді будемо звітувати. І на основі кількості поїздок пільговиків громади будуть відшкодовувати", — каже Гунчак.

Які маршрути — комунальні

Усі тролейбусні маршрути, а також 6, 8, 9 та 15 автобусні маршрути.

Інші комунальні автобусні маршрути платні — рішеннями міськради не передбачено, що вони можуть бути частково або повністю пільговими.

Що мають зробити громади, аби отримати картки

  1. Укласти договір з ЧТУ на виготовлення карток
  2. Отримати форму реєстрації пільговиків
  3. Провести у себе реєстрацію
  4. Списки пільговиків автоматично потрапляють до ЧТУ — їх дають в друк й видають громаді транспортні картки

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: infred.nov@gmail.com.