У Хмельницькому покарали майора обласного ТЦК

Фото ілюстративне, Суспільне

У Хмельницькому міськрайонний суд виніс вирок майору обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за те, що той впливав на рішення членів військово-лікарської комісії.

Про це повідомляє пресслужба Хмельницького міськрайонного суду.

Як встановив суд, 18 липня, перебуваючи в гаражному масиві, офіцер запропонував одному з військовозобов’язаних вирішити його "проблему". За 2000 доларів, військовослужбовець пообіцяв вплинути на рішення членів військово-лікарської комісії Хмельницького обласного ТЦК та СП, аби ті визнали чоловіка непридатним до військової служби.

"16 серпня заступник керівника Хмельницької спеціалізованої прокуратури та обвинувачений в присутності захисника уклали угоду про визнання винуватості в повному обсязі. Сторони узгодили між собою призначення покарання у виді штрафу в розмірі 4400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 74 800 гривень, а також додаткового покарання у виді позбавлення права обіймати посади, пов’язані з організацією, забезпеченням та здійсненням військового обліку військовозобов’язаних та призовників територіальними центрами комплектування та соціальними підтримками, строком на один рік",— йдеться у повідомленні.

Обвинувачений свою вину повністю визнав та розкаявся у скоєному. Суд укладену угоду затвердив, при цьому винесений попередньо запобіжний захід у вигляді домашнього арешту скасував.

На вирок може бути подана апеляційна скарга протягом тридцяти днів з дня проголошення.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.