У Силах спецоперацій відреагували на кадри з командувачем Чорноморського флоту РФ

Севастополь, штаб ЧФ РФ. Фото: Telegram/ Атеш

На тлі оприлюднених міноборони РФ кадрів засідання колегії, в якому нібито брав участь командувач Чорноморського флоту Віктор Соколов, у Силах спецоперацій ЗСУ роз'яснили інформацію щодо знищення російського адмірала.

Про це повідомили у пресслужбі Командування ССО.

"Як відомо, внаслідок ракетного удару по штабу Чорноморського флоту РФ було знищено 34 офіцери. Наявні джерела стверджують, що серед загиблих командувач ЧФ РФ", — мовиться у повідомленні.

У Силах спецоперацій зазначили, що "багато кого досі так і не вдалося ідентифікувати через розрізненість фрагментів тіл".

"Оскільки росіяни терміново були вимушені публікувати відповідь з начебто живим Соколовим — наші підрозділи уточнюють інформацію. Це відбувається в межах процедури зі збору даних щодо результатів проведеної операції", — додали в Командуванні ССО.

Що відомо про удар по штабу ЧФ РФ у Криму

22 вересня у тимчасово захопленому Севастополі пролунало декілька вибухів. Окупанти заявили про ракетний удар по штабу Чорноморського флоту РФ.

Пізніше у міноборони Росії почали стверджувати, що під час атаки засобами ППО було збито п'ять ракет. Однак згодом СтратКом ЗСУ підтвердив ураження штабу командування Чорноморського флоту РФ.

Sky News з посиланням на інформацію ВПС написав, що удар завдали ракетами великої дальності Storm Shadow, які надала Британія.

25 вересня у ССО розповіли, що внаслідок ракетного удару по штабу Чорноморського флоту РФ були знищені 34 російських офіцери, серед яких командувач. З серпня 2022 року ЧФ Росії очолював адмірал Віктор Соколов.