Зеленський провів першу після відрядження Ставку

Володимир Зеленський. Фото: Associated Press

Президент Володимир Зеленський провів першу після "тривалого відрядження" Ставку на якій обговорили ситуацію на фронті, нарощування власного виробництва зброї і заслухали доповідь розвідки про стан справ у російській армії.

Про це президент повідомив у Телеграм-каналі.

"Детальні доповіді. Головком Залужний, керівник ГУР МО Буданов – про оперативну ситуацію на фронті, плани противника. Командувачі ОСУВ Сирський і Тарнавський – про перебіг конкретних наступальних та оборонних операцій на своїх ділянках. Забезпечення фронту всім необхідним – міністр Умєров", — зазначив він. 

Учасники ставки заслухали доповідь міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олександра Камишіна щодо заходів, яких вживає Мінстратегпром для нарощування власного виробництва озброєння, особливо БпЛА.

З доповіддю також виступив голова Служби зовнішньої розвідки Литвиненко про "поточний стан справ у російській армії та перспективи розвитку російського ВПК".

Після зустрічі у Білому дому з очільником США Джо Байденом Зеленський повідомив, що Україна та США працюватимуть спільно для виробництва зброї та оборонних систем. Зокрема Україна готує промислову базу, щоб виробляти системи ППО у копродукції.