Росія буде нарощувати виробництво ударних БПЛА — Ігнат

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат. Фото: Суспільне Вінниця

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат попередив, що Росія нарощуватиме виробництво інших ударних безпілотників, окрім "шахедів".

Про це полковник повідомив у ефірі телемарафону "Єдині новини".

"Ми бачимо, що, окрім "шахедів, з'являються й інші дрони ударного типу, які РФ виготовила, які має. Це не лише "Ланцети", це такі БПЛА типу "Куб", теж ударний, які нещодавно були знищені на сході в Дніпропетровській області. Тому ворог буде безпілотники нарощувати, але й виробництво ракет теж, на жаль, триває. Можливо, не в такій кількості, як окупантам би хотілось, але воно все ж таки у них є", — сказав Ігнат.

Коментуючи питання збільшення російських атак взимку на об'єкти енергетичної інфраструктури, речник Повітряних сил відзначив, що "вони завжди є потенційною ціллю" для окупантів.

"Єдине, що росіяни можуть, так у зимово-осінній період посилити удари по цих об'єктах", — додав полковник.

Що відомо про виробництво Росією "шахедів"

Представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький заявляв, що Росія почала працювати над тим, аби налагодити виробництво безпілотних літальних апаратів на своїй території.

"Ворог запланував у другому півріччі виготовити 1300 одиниць так званих "Герань-2", тобто "шахедів". Росіяни можуть застосовувати комплектуючі як іноземного, так і власного виробництва. Разом з тим, вони не здатні виготовляти таку кількість", — інформував Скібіцький.