"На Куп'янському напрямку спостерігається послаблення наступальних дій армії РФ": Синєгубов — про ситуацію на фронті

Бахмутський напрямок. Фото: Окрема бригада Територіальної оборони міста Харкова

Російська армія продовжує обстрілювати ті райони населених пунктів, які розташовані на прикордонні — на півночі та північно-східному напрямку. За добу обстріляли щонайменше 16 населених пунктів. По населених пунктах Куп'янської громади стали частіше завдавати ударів. Наступальні дії на цьому напрямку послабились, тому що ЗСУ завдали ураження, російські військові мусили відійти на відновлення.

Про це Суспільному повідомив очільник ОВА Олег Синєгубов.

"На Куп'янському напрямку російські військові обстрілюють населення. На лінії фронту бачимо, що армія РФ проводить ротації військ та підготовку до штурмових дій, намагається наступати, проте жодних успіхів на цьому напрямку армія РФ не має", — сказав Синєгубов.

За його словами, активізації на Куп'янському напрямку російських військових не спостерігають.

"Прогнозуємо, що найближчим часом, ймовірно, російська армія знову відновить штурмові дії", — розповів Синєгубов.

За його інформацією, з населених пунктів Куп'янщини, поруч з якими ведуться активні бойові дії, планують евакуювати максимальну кількість людей.

"Куп'янська громада — це 10 тисяч людей. Було б дуже добре якби усі виїхали з Куп'янська. Ми б убезпечили людей від обстрілів, але люди не хочуть виїжджати зі своїх домівок", — розповів очільник обладміністрації.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube