У Чорному морі на судні стався вибух: екіпаж повідомляє про ймовірне детонування міни

ЗМІ

У Чорному морі на вантажному судні, яке перебувало неподалік берегів Румунії, стався вибух. Екіпаж судна евакуювали.

Про це повідомляє видання CNN з посиланням на румунську владу.

За даними ЗМІ, румунське морське рятувальне агентство MRCC повідомило, що 12 членів екіпажу були евакуйовані та доставлені для надання медичної допомоги в порту Суліна біля кордону з Україною після вибуху приблизно за 40 кілометрів від берега.

Видання повідомляє, що екіпаж заявив, що, на їхню думку, судно натрапило на міну, однак румунська влада поки не підтвердила причину вибуху. За попередньою інформацією, вибух стався в машинному відділенні судна.

Видання Digi 24 повідомило з посиланням на Міністерство транспорту та інфраструктури Румунії, що судно йшло під прапором Того й перевозило цемент. Вибух стався близько сьомої ранку. На борту судна перебували 12 членів екіпажу.

Водночас видання Вiziday повідомляє, що Військово-морське управління Румунії виключило гіпотезу морської міни. За даними ЗМІ, директор Військово-морського управління Румунії Космін Думітраке заявив, що, судячи з перших даних, судно є відносно стабільним і не має ознак затоплення. Буксир намагається відвести судно на північ від Сулінського каналу, щоб спробувати його врятувати.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області