Король Великої Британії Чарльз III і Камілла їдуть до Франції з триденним візитом

ЗМІ
Король Великої Британії Чарльз III і Камілла, королева-консорт, на балконі Букінгемського палацу. 6 травня 2023 року. Фото: AP

Король Великої Британії Чарльз III та королева-консорт Камілла відвідають Францію в середу, 20 вересня. Королівське подружжя пробуде у країні три дні.

Про це повідомляє Le Monde.

"Перший візит до Франції короля Чарльза III і Камілли: три дні для демонстрації франко-британської дружби", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що королівське подружжя зустріне премʼєр-міністерка Франції Елізабет Борн. Біля Тріумфальної арки відбудеться церемонія запалювання вогню та виконання державних гімнів. Потім президент Еммануель Макрон зустрінеться з Чарльзом III у Єлисейському палаці. Наступного дня монарх виступить з промовою перед парламентаріями в Сенаті, а у Версалі відбудеться державна вечеря королівського подружжя з Еммануелем Макроном та Бріджит Макрон.

Король Великої Британії Чарльз III планував здійснити триденний візит до Франції наприкінці березня цього року, але тоді поїздку довелось відкласти через багатотисячні протести французів проти пенсійної реформи.