Ситуація в Андріївці: 3 ОШБр спростувала Маляр і заявила, що бої тривають

Українські військові ведуть вогонь з артилерії неподалік Кліщіївки, 12 серпня 2023 рік. Фото: Diego Herrera Carcedo/Anadolu Agency/Getty Images

14 вересня заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що Сили оборони взяли під контроль Андріївку у Донецькій області. Водночас Третя штурмова бригада спростувала інформацію про взяття села.

За даними українських військових, в районах Кліщіївки та Андріївки тривають важкі бої.

Східне угрупування військ ЗСУ не підтверджує взяття Андріївки, розказав Суспільному Донбас начальник пресслужби Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш.

"Ми не підтверджуємо взяття цього населеного пункту Андріївка. Наразі там йдуть важкі бої", — зазначив Євлаш.

Речник зазначив, що як тільки буде звільнено цей населений пункт від російських окупантів, про це обов'язково повідомлять через свої офіційні джерела

"На Бахмутському напрямку ми рухаємось вперед. На північному флангу ворог намагається відбити втрачені позиції. А на південному ми успішно просуваємось. Андріївка наша", — написала Ганна Маляр.

Скрін: Telegram/ Ганна Маляр

Після заяви військових заступниця міністра відредагувала пост.

"Андріївка, ситуація дуже складна і мінлива, тримаємо кулаки за наших", — йдеться у редагованому повідомленні Маляр.

За словами Маляр, основні бої тривають в районах Андріївки, Курдюмівки, Кліщіївки.

Згодом заступниця міністра оборони прокоментувала цю ситуацію.

"Уточнюю з приводу інформації про звільнення Андріївки. Я не викладаю таку інформацію без координації та узгодження з військовими. Наразі відбувся комунікаційний збій між декількома джерелами інформації, які доповідають безпосередньо з місця подій. В Адріівці є певний успіх та станом на зараз тривають важкі бої", — уточнила Ганна Маляр.

Що відомо про село Андріївка на Донеччині

Андріївка розташована за 10 кілометрів від Бахмута. Андріївка входить до Іванівського старостинського округу, який охоплює села Іванівське, Андріївка, Кліщіївка, Берхівка та селище Хромове. За даними старости Олени Данько, на кінець листопада 2022 року у всіх п'яти населених пунктах було близько 1200 людей.

Скрін з мапи проєкту DeepState

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram