Перші підрахунки, явка та видача російських паспортів перед дільницями: як завершились "вибори" на окупованому Донбасі

Чоловік отримує свій бюлетень під час "виборів" у Маріуполі 10 вересня 2023 року. Фото: AP

На окупованих територіях Донбасу "проголосували" за нові органи — "парламенти" та "муніципальні ради" фейкових республік. Зараз окупаційна влада підраховує голоси.

Як проходили "вибори" на окупованому Донбасі.

На окупованій Луганщині російські окупанти заявили про явку у 72% на "виборах".

Про це повідомив під час марафону "Єдині новини" начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

"На Луганщині закрили "дільниці" о 16 годині. Всього на окупованій Луганщині були 64 спостерігачі. На дільницях були присутні військові з автоматами", — зазначив Артем Лисогор.

Лисогор розповів, що дев'ять разів окупанти заявляли про нібито мінування виборчих дільниць.

"Звісно, нічого не підтвердилося. Скільки бюлетенів за цей час було вкинуто - відомо тільки загарбникам;агітація не припинялась навіть під час так званих "перших виборів". Паспорти РФ видавалися перед дільницями, а "незалежні спостерігачі" у сюжетах заявляли, що голосування відбувається без порушень", — каже Лисогор.

Як повідомив "Уряд Луганської Народної Республіки" в Telegram, відбулось підсумкове засідання "виборчої комісії ЛНР", де було затверджені підсумки "виборів" та "депутати Народної ради ЛНР" щодо партій. Мандати отримали "Єдина Росія", КПРФ, Справедлива Росія та ЛДПР.

"Партія "Єдина Росія" взяла більшість за підсумками опрацювання 100% бюлетенів і отримує 74,63% голосів. ЛДПР посідає друге місце - 9,87%, слідом йде КПФР - 7,5%, Справедлива Росія - Патріоти за правду - 5,56%, Нові люди - 1,46%", — йдеться у повідомленні російських окупантів.

На окупованій частині Донецької області, триває підрахунок "голосів". У "ДНР" опрацювали майже 90% протоколів на виборах. Явка на виборах у ДНР — 80%, за "Єдину Росію" — понад 78%, повідомив ватажок окупантів "ДНР" Денис Пушилін.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram