Шмигаль: уряд готує держбюджет-2024 з урахуванням нових підходів в оплаті праці держслужбовців

. Нарада щодо запровадження єдиних підходів в оплаті праці державних службовців на основі класифікації посад, 31 серпня 2023 року. Фото: пресслужба уряду

Кабмін готує державний бюджет на наступний рік з урахуванням нових підходів в оплаті праці державних службовців.

Про це під час наради щодо запровадження єдиних підходів в оплаті праці державних службовців на основі класифікації посад повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає пресслужба уряду.

Йдеться про зменшення диспропорцій в оплаті праці держслужбовців у 2024 році та основні кроки, необхідні для завершення реформи.

“Нова система посилить роль посадового окладу та допоможе усунути зловживання при нарахуваннях додаткових виплат і премій. Зміни в оплаті праці спрямовані на зменшення диспропорцій та справедливий підхід до встановлення заробітних плат державних службовців”, — сказав прем’єр.

Раніше законопроєкт щодо впровадження єдиних підходів в оплаті праці державних службовців на основі класифікації посад пройшов перше читання у Верховній раді. Шмигаль закликав парламент прискоритись, щоб нова система оплати праці запрацювала вже з 1 січня 2024 року. Він додав, що уряд готує державний бюджет на наступний рік з урахуванням нових підходів.