У ПриватБанку розповіли, коли запустять продаж безготівкової валюти

Ілюстративне фото: УНІАН

ПриватБанк проводить необхідні налаштування сервісу безготівкового валютообміну з урахуванням вимог регулятора та лімітів проведення операцій для скорішого відновлення послуги купівлі продажу валюти через Приват24.

Про це повідомляє пресслужба ПриватБанку.

Як повідомив директор Департаменту ринків капіталу ПриватБанку Антон Коваленко, банк підтримує дії НБУ, спрямовані на подальшу лібералізацію валютного ринку та дії спрямовані на мінімізацію множинності обмінних курсів.

"ПриватБанк відновлює безготівкову продаж валюти прозоро та в рамках етичних норм, щоб не створювати тиску на золотовалютні резерви України та потенційного навантаження на ринок через різницю курсів", — йдеться у повідомленні.

Раніше НБУ пом’якшив обмеження безготівкового продажу іноземної валюти громадянам.

Так, із 29 серпня 2023 року Національний банк:

  • вперше з початку повномасштабної війни дав змогу банкам продавати безготівкову іноземну валюту населенню без підтвердження підстав чи зобов’язань для проведення такої операції. Відповідні операції здійснюватимуться за курсом, установленим банком, у межах щомісячного ліміту в розмірі 50 тис. грн в еквіваленті в одному банку;
  • збільшив зі 100 тис. грн до 200 тис. грн в еквіваленті щомісячний ліміт на купівлю населенням безготівкової іноземної валюти з подальшим розміщенням на депозит від трьох місяців.