У Німеччині політик намалював свастику на українських авто

. Поліцейська зупиняє автомобілі, Міттенвальд, Німеччина, 22 червня 2022 р., фото: AP

У німецькому місті Баден-Баден член міської ради намалював свастику на двох автомобілях з українськими номерами разом із написом "F--- UA". Суд зобов’язав політика сплатити штраф за цей вчинок.

Про це пише Deutsche Welle.

Зазначається, що прокуратура Баден-Бадена заявила, що члена міської ради покарають за "використання символів неконституційних організацій" і образливу поведінку.

На номерних знаках містився код країни ISO UA, що вказувало на те, що транспортні засоби з України.

Зазначається, що чоловік зіпсував автомобілі фломастером у січні та березні цього року в підземному паркінгу в Баден-Бадені.

Згідно з повідомленнями, політику 24 серпня було виписано штраф у розмірі 50-денного окладу. Точна сума штрафу не називається. Якщо політик не оскаржить штраф, то він набуде чинності 8 вересня.

Рада міста Баден-Баден все ще розглядає наслідки інциденту та причетність до нього політика. Невідомо, до якої партії належить порушник. У міськраді Баден-Бадена представлені "зелені", християнські демократи, "Вільні громадяни Баден-Бадена", соціал-демократи, вільні демократи та представники правопопулістської партії "Альтернатива для Німеччини".