Зеленський зустрівся з президентом Сербії Вучичем на саміті Україна – Балкани у Греції

. Президент України Володимир Зеленський зустрівся з президентом Сербії Александром Вучичем на полях саміту Україна – Балкани у Греції. Фото: ОПУ

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з президентом Сербії Александром Вучичем на полях саміту Україна – Балкани в Афінах у Греції.

Про це повідомила пресслужба українського президента.

“Сторони відзначили, що взаємна підтримка територіальної цілісності й суверенітету є важливою частиною партнерства України та Сербії. Володимир Зеленський поінформував колегу про ситуацію на полі бою та дії української армії”, — йдеться у повідомленні.

Зеленський і Вучич, зокрема, обговорили питання регіональної безпеки, двосторонніх відносин і перспектив їхнього розвитку. Також йшлося про спільні виклики на шляху України та Сербії до членства у Європейському Союзі.

Зеленський подякував за гуманітарну допомогу Сербії українському народу, а також за підтримку українців, які знайшли в цій країні прихисток від війни РФ в Україні. Також президент України запропонував Сербії підтримати Українську формулу миру та взяти участь у третьому саміті міжнародної Кримської платформи 23 серпня.

Раніше у пресслужбі глави держави повідомили, що президент України у понеділок, 21 серпня, в Афінах у межах саміту Україна – Балкани зустрівся з прем’єр-міністром Республіки Болгарія Ніколаєм Денковим.

21 серпня президент України Володимир Зеленський прибув до Греції.

20 серпня президент України Володимир Зеленський разом з першою леді Оленою Зеленською прибули з офіційним візитом до Нідерландів.

В той же день Зеленський анонсував свій візит у Данію.

19 серпня під час візиту до Швеції Володимир та Олена Зеленські зустрілися з королем Швеції Карлом XVI Густавом та королевою Швеції Сільвією.