Трамп заявив, що Україні, можливо, доведеться поступитися РФ деякими територіями

. Дональд Трамп під час вистпу у Джорджії, 10 червня 2023 року. Фото: AP

Колишній президент США Дональд Трамп заявив, що президент РФ Володимир Путін “дещо ослаблений” через невдалий заколот ПВК “Вагнер” в Росії. За словами Трампа, зараз настав час для Сполучених Штатів спробувати стати посередником у мирному врегулюванні між Росією та Україною. Про це Трамп сказав у телефонній розмові з Reuters.

"Я хочу, щоб люди перестали гинути через цю безглузду війну", —  заявив Трамп.

Щодо України Трамп не виключив, що Києву, можливо, доведеться поступитися деякими територіями Росії, щоб зупинити війну. За його словами, якби він був президентом, усе було б "предметом переговорів".

"Я думаю, що вони мали б право залишити собі більшу частину того, що вони здобули, і я думаю, що Росія так само погодилася б на це. Вам потрібен правильний посередник або учасник переговорів, а у нас зараз його немає", — заявив Трамп.

Нещодавно Трамп виступив із промовою, під час якої заявив, що якби залишився президентом США, зміг би запобігти російському вторгненню в Україну.

Напередодні стало відомо, що колишній віцепрезидент Сполучених Штатів Майк Пенс, який балотуватиметься від Республіканської партії на президентських виборах 2024 року, приїхав у Київ із неоголошеним візитом.