У Краматорську провели турнір пам’яті закатованого терористами Степана Чубенка

Фото: Суспільне Донбас

У Краматорську провели турнір пам’яті Степана Чубенка, який загинув від рук російських бойовиків. Цьогоріч змагалися команди з Краматорська, Костянтинівки, Покровська та Полтави.

Вже шостий рік поспіль футболісти збираються, щоб вшанувати пам’ять Степана Чубенка, воротаря Краматорської команди "Авангард", українського школяра, якого бойовики у 2014 році розстріляли за проукраїнську позицію.

Бойовики катували та вбили хлопця під Донецьком. За втручання його матері, Сталіни Чубенко, тіло Степана повернули до Краматорська через 3,5 місяці.

"Сьогодні особисто Стьопа не може бути присутнім на турнірі, тому, що хтось вирішив, що дитина, яка народилася в Україні, виросла тут і любить свою країну, й ходить із символікою своєї країни, й доводить всім, що Краматорськ – це Україна, й Донеччина – це Україна, що він не гідний жити на цій Землі", - каже мати загиблого Сталіна Чубенко.

Нагадаємо, у 2017 році Торецький суд виніс заочний вирок бойовикам "ДНР", винним у смерті Степана Чубенка — Юрію Москальову, Вадиму Погодіну та Максиму Сухомлинову. Вбивці до цього часу не понесли покарання.