Кім Чен Ин пообіцяв зміцнювати стратегічне партнерство КНДР з Росією

. Президент Росії Володимир Путін та північнокорейський лідер Кім Чен Ин. Владивосток ,25 Квітня 2019 року. Фото: Getty Images

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин пообіцяв "триматися за руку" з президентом Росії Володимиром Путіним і зміцнювати стратегічне співробітництво між державами.

Як повідомляє Reuters, Кім пообіцяв це в посланні Путіну з нагоди національного дня Росії. Він також висловився на користь рішення Росії вторгнутися в Україну, демонструючи "повну підтримку та солідарність", зауважує інформаційне агентство.

"Справедливість обов'язково переможе, і російський народ продовжуватиме додавати слави в історію перемоги", — сказав Кім у зверненні, опублікованому державним агентством новин KCNA.

Кім Чен Ин також закликав до "тіснішої стратегічної співпраці" з Москвою, "міцно тримаючись за руки з російським президентом, відповідно до спільного бажання народів двох країн досягти великої мети побудови могутньої країни", зазначається в заяві.

Північна Корея прагне налагодити тісніші зв'язки з Кремлем і підтримала Москву після її вторгнення в Україну минулого року, звинувачуючи в цьому гегемоністську політику і свавілля Сполучених Штатів і Заходу, зауважує Reuters.