На Хмельниччині розпочали роботу пришкільні табори

Фото: Суспільне Хмельницький

27 пришкільних таборів розпочали роботу у Хмельницькій громаді. Про це Суспільному розповіла виконуюча обов’язки директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Ольга Кшановська. За її словами, працюватимуть такі табори у червні.

Сьогодні, першого червня, відкривають літній пришкільний табір в одній зі шкіл Хмельницького. Відвідуватимуть табір 130 учнів, розповідає директорка школи Олеся Прус. За її словами плануватимуть роботу в напрямку національно-патріотичного виховання та оздоровлення.

"Намагатимемось більше перебувати на свіжому повітрі за відсутності повітряних тривог. Це будуть походи за межі навчального закладу, але при наявності укриттів. Це і посилені спортивні заходи", — розповідає Олеся Прус.

Діти роблять руханку. Фото: Суспільне Хмельницький

27 пришкільних таборів розпочали роботу в Хмельницькій громаді. Про це розповіла виконуюча обов’язки директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Ольга Кшановська. За її словами, такі табори відвідуватимуть дві з половиною тисячі дітей. Минулого року табори не працювали.

"Були повномасштабні бойові дії й галузь працювала дистанційно. Оскільки ми працювали цілий рік у змішаному форматі, відповідно, діти потребують у літній період і оздоровчої, і виховної, і розвивальної процедури", — розповідає Ольга Кшановська.

За словами Ольги Кшановської, організовують пришкільні табори для дітей перших – восьмих класів. Учениця однієї зі шкіл, Злата Коломієць, каже: закінчила третій клас. У табір ходитиме вперше.

"Тут буде цирк, нам казали, ми будемо ходити на мультики, в кінотеатр", — каже дівчина.

За словами Ольги Кшановської, батьки оплачуватимуть щодня 98 гривень за харчування. Для пільгових категорій дітей воно буде безкоштовним. Гроші на це візьмуть з міського бюджету.

Діти грають у пришкільному таборі. Фото: Суспільне Хмельницький

"Це родини учасників АТО/ООС. Це ті, хто має посвідчення учасника бойових дій, це родини загиблих, багатодітні та малозабезпечені родини", — пояснює Ольга Кшановська.

Учнів табору розподілили по загонах за класами, розповідає вихователька одного із загонів Галина Пінькевич. Розповідає, як планують відпочинок дітей.

"Кожен день в нас розписаний. У нас будуть і квести, і зустрічі з псом Патроном, і майстер-клас від нього. І будуть в нас: День вишиванки, День миру, День Безпеки", — каже вихователька загону.

В усіх школах, де діятимуть табори, є укриття, розповіла Ольга Кшановська. Працюватимуть пришкільні табори з першого по 20 червня.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.