Росіяни підірвали ділянку дороги поблизу монументу "Три сестри", що на кордоні України, Білорусі та РФ

ФОТО: скрін з відео пропагандистських каналів

Росіяни підірвали ділянку автомобільного шляху поблизу монументу "Три сестри", що на кордоні України, Білорусі та РФ й неподалік села Сеньківка Чернігівської області.

Відео підриву ділянки дороги на кордоні Чернігівської області, біля "Трьох сестер", оприлюднили 30 травня пропагандистські ЗМІ.

"Потужний вибух у "Трьох сестер" – на стику кордонів України, Білорусі та Росії. Підірвано українську дорогу на танконебезпечному напрямку біля "Трьох сестер" – у місці, де сполучаються Україна (Чернігівська область), Білорусь (Гомельська область) та Росія (Брянська область). На кордоні на Чернігівщині знищено шлях ворога, який він міг би колись спробувати використати для спроб атак", – зазначили у дописі пропагандисти.

Представники міжнародної волонтерської спільноти GeoConfirmed геолокували точку удару: дійсно, йдеться про ділянку на кордоні трьох країн, поруч із монументом та неподалік села Сеньківка Чернігівської області. Утім, достеменно визначити ступінь ураження траси за наведеними кадрами неможливо.

Нагадаємо, монумент "Три сестри" спорудили у серпні 1975 року на перетині трьох кордонів на честь дружби білоруського, російського та українського народів. "Три сестри" складаються з трьох пілонів, українська частина розташована на території Городнянщини, у селі Сеньківка.

У квітні 2022 року міський голова Чернігова Владислав Атрошенко говорив в інтерв'ю Суспільному, що цей монумент необхідно знести. За його словами, якщо пам’ятник розташований на нейтральній території – необхідно вирізати частину, з української сторони.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.